Een club als geen ander

TAPLIJST 2018 – 2019

  • Zaterdag: start om 19u
  • Zondag: start om 17u
  • Geen match gepland wanneer jij moet tappen? Dan zijn er matchen in de namiddag, dus wees zeker aanwezig.

Zaterdag 15/09

Hanne Schoofs – Kim Van den Brande – Elien Oostvogels

Zondag 16/09

Arne Speckstadt – Maarten Meeus  - Anton Patteet

Zaterdag 22/09

Fien Janssens – Charlotte Wuyts – Maarten Bisschops – Bart Bertels

Zondag 23/09

Jari Truyen – Gert Steemans – Robbe Van Rossum – Robin Van Sprengel

Zaterdag 29/09

Liene Kustermans – Ans Van Hofstraeten – Esther Henderickx

Zondag 30/09

Herman Geens – Dirk Van den Broeck

Zaterdag 06/10

Jeroen Van Langenhove – Johan Reyntjens – Kim Van Slembrouck

Zondag 07/10

Elize Van den Brande – Noreen Riemis

Zaterdag 13/10

TAP VANAF 15U30 –Stijn Verhaegen – Maarten Van Der Burgt

Zondag 14/10

Hans Bax – Bart Gillade – Wilfried Grootjans – Jelle Thomas

Zaterdag 20/10

VIP – Tap Heren A

Zondag 21/10

Carina Pot – Karen Lescrauwaet – Sander Meeus – Philippe Severijns

Zaterdag 27/10

Hanne De Schutter – Hanne Vermeiren – Britt Meeussen

Zondag 28/10

Marc Geens – Benny Francken

Zaterdag 03/11

Maarten Smits – Sam Speckstadt – Arno Van Looy – Pieter Janssens

Zondag 04/11

Ben Grootjans – Mathias Riemis – Dominic Van Eyndhoven – Sander D’huys

Zaterdag 10/11

Leonie Verheijen – Floor Mols – Cedric Verheyden – Steven Pareit

Zondag 11/11

Sien Verheyen – Wim Truyen

Zaterdag 17/11

Melanie Mertens – Heike Simons – Julie Smets – Margot Truyen

Zondag 18/11

Peter Van Bussel – Wout Van Bussel

Zaterdag 24/11

Ruben Jansegers – Maarten Vervoort – Youke Thomas

Zondag 25/11

Lief Truyen – José Kempenaers

Zaterdag 01/12

Bart De Vry – Jochem Bax – Kris Geeraerts

Zondag 02/12

Janinne Balemans – Magda Keysers – Adrienne Hendrickx – Wis Francken

Zaterdag 08/12

Hanne Verberckt – Marla Vervoort – Hannah Van Ginkel – Rhani Van Dyck

Zondag 09/12

Koen Geens – Marcel Bernaerts

Zaterdag 15/12

Jasmien Van den Brande – Hanne Oostvogels – Lotte Henderieckx – Axelle Defossez

Zondag 16/12

Marjan Verrycken – Carmen De Feyter – Ann Verstrepen – Kristi Peeters

Zaterdag 22/12

Ellen Van den Brande – Maxime Defossez – Hanne Aerts

Zaterdag 05/01

Elke Snoeckx – Inge Van Den Bergh – Tess Lenzer – Anouck Daems

Zondag 06/01

Michael Van Der Aa – Xander Van Wassenbergh – Koen Cruysberghs

Zaterdag 12/01

Dorien Koninkx – Karen Verresen

Zondag 13/01

Lien Meulendijks – Stephanie Sepot – Steven Van Beneden – Wim Haest

Zaterdag 19/01

Runa Janssens – Lobke Verheyen – Katrin Van Den Langenbergh – Lore Danis

Zondag 20/01

Betsy Van Oijen – Anke Van Echelpoel

Zaterdag 26/01

Stefanie Van den Brande – Lodi Janssens – Merel Van Elsacker – Kaatje Verwilt

Zondag 27/01

Joris Peeters – Nils Van Hofstraeten – Jeroen D’huys – Joran D’hooghe

Zaterdag 02/02

Emma Gaens – Eliene Vanmontfort

Zondag 03/02

Hanne Schenck – Karolien Van Puyvelde – Anne-Sophie Vertongen

Zaterdag 16/02

Stef Linssen – Bas Swinkels – Vic Van Der Waal – Jens Reyniers

Zondag 17/02

Tim Verheyen – Michiel Meurs – Lies Soetemans – Elien Van Der Burgt

Zaterdag 23/02

Lara Huyge – Loranne Mariën – Kim Peeters – Els Van Laer – Ann De Coninck

Zondag 24/02

Ria Truyen – Irja Truyen

Vrijdag 01/03

VIP – Tap Dames A

Zaterdag 09/03

TAP VANAF 18u – Lore Truyen – Elien Veraghtert – Michelle Peeraer

Zaterdag 16/03

Cato Vorsselmans – Anna Gillade – Lotte Stes – Stephanie Van Dyck

Zondag 17/03

Yannick De Cnodder – Jente Wuyts – Arthur Boënne – Charlotte Francken – Nore Verwerft

Zaterdag 23/03

Rani Wens – Jade Weyns – Ellen Soetemans – Jozefien Van Coppenolle

Zondag 24/03

Stien Dillen – Joke Marechal

Zaterdag 30/03

Dorien Truyen – Veerle Adriaensen – Kim Van Laer

Zondag 31/03

Griet Boden – Chloë Van Der Schraelen – Lynn Meeussen

Zaterdag 06/04

Jonas Merckx – Maxime Verboomen – Sam Corthaut

Zondag 07/04

Herman Geens – Lief Truyen

Zondag 14/04

TAP VANAF 16u – Celien Van Looy – Hanne Put – Antje Verellen – Laura Taets