VC Zoersel 1970 - 2020

Kalender seizoen 2019 - 2020

Wijzigingen na 15/7 zijn rood gemarkeerd!!

Opgelet, sommige wijzigingen zijn nog niet doorgevoerd in deze kalender, het correcte we-overzicht staat steeds op de voorpagi

Zondag 9 februari 2020 Tap: Dames G
14u30 BVMV VOLLEY NK E - Meisjes U11 A (bc) Vosselaar Sporthal Diepvenneke
17u00 VT MARKE-WEBIS - HEREN A Sporthal Marke

Zaterdag 15 februari 2020
16u00 VC TESLA LINT D - Meisjes U11 A (bc) Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel

Zondag 16 februari 2020
Finale BVB

Vrijdag 21 februari 2020 Tap: Dames A
VIP Heren A
18u00 HEREN A - MENDO BOOISCHOT A

Zaterdag 22 februari 2020 Tap: Ouders U17 meisjes
13u00 Jongens U11 C - MOLVOC MOL C
15u00 Jongens U15 - MENDO BOOISCHOT
15u00 DAMES H - WOVO MALLE F
15u30 VST LIONS A - DAMES C Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
15u30 AMIGOS E - DAMES E Zoersel Van Pelt Arena
16u00 ARVOC D - DAMES G Arendonk Sporthal Okido
17u00 HEREN E - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
17u00 DAMES B - MENDO BOOISCHOT B
17u30 VELTEM-BEISEM - DAMES A Warotzaal Winksele
18u00 ARVOC B - DAMES F Arendonk Sporthal Okido
20u00 VC OLEN A - HEREN D Olen Gemeentelijke Sportzaal
20u00 V.C. KASTERLEE C - DAMES D
20u30 HEREN B - VBC BEVO GEETBETS

Zondag 23 februari 2020 Tap: Dames C
11u00 Meisjes U11 B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
11u00 Meisjes U11 A (bc) - W.E.K. LOENHOUT C 
11u30 ARVOC (bc) - Jongens U13 Arendonk Sporthal Okido
15u00 HEREN C - VC GEEL B

Zaterdag 29 februari 2020 Tap: Heren B
11u00 FH Nijlen D - Jongens U11 C Nijlen Sporthal 't Zand
12u00 BRAVOC RANST B - Meisjes U13 B Broechem Sporthal Het Loo
13u00 DAMES E - AMIGOS F
13u30 VOS SCHILDE B - Meisjes U11 B Schilde Sporthal Vennebos
14u00 BVMV VOLLEY NK G - Meisjes U11 A (bc) Vlimmeren Sporthal De Pegger
15u00 DAMES C - WOVO MALLE A
15u00 DAMES F - BVMV VOLLEY NK G
15u30 VC DUVEL PUURS A - Jongens U15 Puurs Sport & Evenementenhal De Kollebloem
17u00 HEREN D - MAVOC-MECHELEN A
17u00 DAMES D - BVMV VOLLEY NK E
18u00 SVEKA Schoten A - HEREN E Schoten Sporthal De Zeurt
18u00 VOLLEY WESTERLO A - DAMES B Westerlo Sporthal De Beeltjens
20u00 BVMV VOLLEY NK L - DAMES H Vlimmeren Sporthal De Pegger
20u00 DAMES G - BVMV VOLLEY NK P
20u30 DAMES A - KIVOLA RIEMST Sportcomplex Zoersel

Zondag 1 maart 2020 Tap: Dames E
11u00 Jongens U13 - W.E.K. LOENHOUT B
15u00 HEREN C - AMIGOS C
16u00 OXACO BVC ANTWERPEN - HEREN B Capenberg Oxaco Center, Boechout
17u30 VC FENIKS HAACHT - HEREN A Sportcomplex Den Dijk, Haacht

Zaterdag 7 maart 2020 Tap: Heren C
20u00 HEREN A - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE

Zondag 8 maart 2020 Tap: Heren E
00u00 Winnaar 1 - Meisjes U19 BVT
00u00 WEGI LILLE - Jongens U15 BVT Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
18u00 BDO HAASRODE LEUVEN B - HEREN B Sportcomplex Haasrode

Zaterdag 14 maart 2020 Tap: Recreatieven
13u00 Jongens U11 C - WEGI LILLE C
15u00 DAMES C - AMIGOS C 
15u00 DAMES F - DE GELMERS B 
16u00 RIJKEVORSEL - Meisjes U13 B Rijkevorsel Sportcentrum De Valk
17u00 HEREN D - MENDO BOOISCHOT E
17u00 DAMES D - AMIGOS E 
17u00 DAMES H - BVMV VOLLEY NK K 
18u00 VST LIONS A - HEREN E Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
18u30 V.C. RETIE A - HEREN C Retie Gemeentelijk Sportcentrum Boesdijkhof
20u00 BDO HAASRODE LEUVEN C - HEREN B Sportcomplex Haasrode
20u00 BVMV VOLLEY NK E - DAMES E Vlimmeren Sporthal De Pegger
20u00 DAMES G - DE GELMERS C
20u30 V.C. RETIE A - DAMES B Retie Gemeentelijk Sportcentrum Boesdijkhof

Zondag 15 maart 2020 Tap: Dames F
10u00 VST LIONS B Meisjes U11 B - Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
11u00 Jongens U13 - VBC POWER RAVELS
11u00 Meisjes U11 A (bc) - OXACO BVC ANTWERPEN B
15u00 DAMES A - VOLLEY BEERSE Damesl
18u00 HEREN A - AXIS GUIBERTIN

Zaterdag 21 maart 2020 Tap: Ouders U11
12u00 VOLLEY BEERSE A Jongens U11 C - Beerse Sporthal 't Beerke
13u30 VC TESLA LINT D - Meisjes U11 B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel (zaal B)
15u00 FH NIJLEN A - DAMES B Nijlen Sporthal 't Zand
15u00 Jongens U13 - DOSKO@RISTORNO ESSEN
16u00 BVMV VOLLEY NK - Jongens U15 Merksplas 't Hofeinde
17u00 HEREN D - VC TESLA LINT C
17u00 DAMES D - WOVO MALLE C
18u00 THIMISTER VBC - HEREN A Provinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)
19u00 DE GELMERS A - DAMES C Hoogstraten Klein Seminarie
20u00 VOACH A - HEREN E Mol Lagere School
20u00 V.C. KASTERLEE C - DAMES E
20u00 BVMV BEERSE Dames E - DAMES H Beerse Sporthal 't Beerke
20u30 ARVOC A - HEREN C Arendonk Sporthal Okido
20u30 HEREN B - M. SIKS BLAASVELD

Zondag 22 maart 2020 Tap: Recreatieven
ONTBIJT OP BED
09u30 VOLMAR EKEREN C - Meisjes U11 A (bc) Ekeren Kon Atheneum
14u00 VST LIONS C - Meisjes U13 B Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght

Zaterdag 28 maart 2020 Tap: Ouders U13 meisjes A
13u00 Meisjes U13 B - VC TESLA LINT B Z
13u00 Jongens U11 C - BVMV VOLLEY NK D 
15u00 Jongens U15 - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
15u00 DAMES E - AMIGOS D 
15u30 SVEKA Schoten A - Jongens U13 Schoten Sporthal De Zeurt
16u00 VBC ZANDHOVEN C - DAMES C Zandhoven Sporthal Het Veld
17u00 HEREN E - VOLLEY BEERSE B 
17u00 DAMES H - VST LIONS D
19u00 DAMES B - AMIGOS B 
19u00 DAMES F - BVMV VOLLEY NK H
20u00 VOLLEY WESTERLO A - HEREN D Westerlo Sporthal De Beeltjens
20u30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - HEREN B Sporthal Hofstade Heide
20u30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A - DAMES A Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

Zondag 29 maart 2020 Tap: Dames H
11u00 Meisjes U11 B - VOLMAR EKEREN C 
11u00 Meisjes U11 A - (bc) VST LIONS B
15u00 HEREN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
16u00 AMIGOS F - DAMES D Zoersel Van Pelt Arena
18u00 HEREN A - BVMV VOLLEY NK A
18u00 AMIGOS J - DAMES G Zoersel Van Pelt Arena

Zaterdag 4 april 2020 Tap: Ouders U13 meisjes B
Zondag 5 april 2020 Tap: Ouders U13 jongens
18u00 LENDELEDE A - HEREN A Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede

Zaterdag 18 april 2020 Tap: Ouders U15 jongens
13u00 Jongens U13 - BVMV VOLLEY NK C (bc)
13u00 Jongens U11 C - OLMENSE V.C.B
15u00 DAMES C - SVEKA Schoten A
15u00 DAMES F -BVMV VOLLEY NK I
17u00 HEREN D - FH NIJLEN B
17u00 DAMES D - V.C. KASTERLEE B 
17u00 DAMES H - V.C. KASTERLEE F 
18u00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - DAMES B Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
20u00 VOLLEY BEERSE Heren - HEREN B Sporthal ´t Beerke, Beerse
20u30 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A - HEREN E Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
20u30 DAMES A - AMIGOS A
20u30 RIJKEVORSEL A - DAMES E Rijkevorsel Sportcentrum De Valk

Zondag 19 april 2020 Tap: Ouders U15 meisjes
11u00 AMIGOS D - Meisjes U13 B Zoersel Sporthal Pierenbos
11u00 V.C. Zoersel A (bc) - Meisjes U11 B
14u00 MENDO BOOISCHOT - D HEREN C Booischot Sporthal De Lichten
16u00 AMIGOS A - Jongens U15 Zoersel Van Pelt Arena

Vrijdag 24 april 2020
20u30 HEREN C - VC BORSBEEK 

Zaterdag 25 april 2020 Tap: Ouders U17 meisjes
12u00 WOKA WOMMELGEM B - Meisjes U13 B Wommelgem Sportcentrum Brieleke
12u00 VBC ZANDHOVEN F - Jongens U11 C Zandhoven Sporthal Het Veld
13u00 Jongens U15 - WEGI LILLE
13u00 Meisjes U11 B - OXACO BVC ANTWERPEN B
15u00 DAMES C - BVMV VOLLEY NK B 
15u00 DAMES E - WEGI LILLE B
16u00 VOLLEY BEERSE - Jongens U13 Beerse Sporthal 't Beerke
16u30 DATOVOC TONGEREN B - DAMES A Eburons Dome, Tongeren
17u00 HEREN E - BVMV VOLLEY NK D
17u00 DAMES B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
18u00 BVMV BEERSE Dames D - DAMES F Beerse Sporthal 't Beerke
19u00 VOC SCHRIEK A - HEREN D Heist o/d Berg Sporthal De Sporthal
19u30 BVMV VOLLEY NK D - DAMES D Vosselaar Sporthal Diepvenneke
20u00 WOVO MALLE F - DAMES H Westmalle Gemeentelijke Sporthal
20u30 AMIGOS A - HEREN A Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
20u30 HEREN B - MENDO BOOISCHOT C
20u30 BVMV VOLLEY NK N - DAMES G Merksplas 't Hofeinde

1-2-3 mei 2020
FEESTWEEKEND  50 JAAR VC ZOERSEL