VC Zoersel 1970 - 2020

Kalender seizoen 2019 - 2020

Wijzigingen na 15/7 zijn rood gemarkeerd!!

Opgelet, sommige wijzigingen zijn nog niet doorgevoerd in deze kalender, het correcte we-overzicht staat steeds op de voorpagina

Woensdag 20 november 2019 

20u30 NK B -Heren B BVH Vosselaar Sporthal Diepvenneke

Vrijdag 22 november 2019

19u30 VBC ZANDHOVEN - Meisjes U19 BVA Zandhoven Sporthal Het Veld

Zaterdag 23 november 2019 Tap: Dames D
12u00 Arvoc - MU17 BVA

12u30 Gelmers - MU13 BVA
13u00 Meisjes U13 A - AMIGOS B
15u00 Jongens U13 - Lint BVA
15u30 V O L A K VORSELAAR B - Meisjes U15 Vorselaar Sporthal De Dreef
17u00 HEREN D - BOVOC BOUWEL
17u00 Dames G - Arvoc D

Zondag 24 november 2019 Tap: Dames F

18u00 AXIS GUIBERTIN - HEREN A Centre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
18u00 Dames A - Lint VBD

Zaterdag 30 november 2019 Tap: Recreatieven
13u00 Meisjes U15 - WOVO MALLE A
13u00 Jongens U11 C - VOLLEY BEERSE A
15u00 DAMES C - DE GELMERS A
15u00 Jongens U15 - BVMV VOLLEY NK
15u00 DAMES E - V.C. KASTERLEE C
17u00 HEREN E - VOACH A
17u00 DAMES B - FH NIJLEN A 
17u00 DAMES H - BVMV BEERSE Dames E
17u30 M. SIKS BLAASVELD VC - HEREN B Sporthal Ter Molen, Tisselt
18u00 DOSKO@RISTORNO ESSEN - Jongens U13 Essen Sporthal Hemelrijk
20u30 HEREN A - MORTROUX THIMISTER

Zondag 1 december 2019 Tap: Dames H
11u00 Meisjes U11 B - VC TESLA LINT D
11u00 Meisjes U11 A (bc)  - VOLMAR EKEREN C 
12u00 WOVO MALLE D - DAMES F Westmalle Gemeentelijke Sporthal
13u00 Meisjes U13 B - VST LIONS C
14u00 BVMV VOLLEY NK C - Meisjes U17 Merksplas 't Hofeinde
15u00 HEREN C - ARVOC A
16u00 BVMV VOLLEY NK A - Meisjes U13 A Vosselaar Sporthal Diepvenneke
16u00 WOVO MALLE C - DAMES D Westmalle Gemeentelijke Sporthal

Zaterdag 7 december 2019 Tap: Ouders U11
12u00 VC HERENTHOUT Meisjes U17 - Wiekevorst Sporthal De Wimpel
14u30 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - Jongens U15 Mortsel Sporthal Den Drab
15u00 DAMES C  - VBC ZANDHOVEN C
15u00 VC TESLA LINT B - Meisjes U13 B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel
15u00 BVMV VOLLEY NK H - DAMES F Vosselaar Sporthal Diepvenneke
15u30 AMIGOS B - DAMES B Zoersel Van Pelt Arena
16u00 VOLLEY BEERSE B - HEREN E Beerse Sporthal 't Beerke
17u00 HEREN D  - VOLLEY WESTERLO A 
17u00 DAMES D  - AMIGOS F 
20u00 DAMES G - AMIGOS J
20u30 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A - HEREN C Mortsel Sporthal Den Drab
20u30 HEREN B  - HZ 93 HOFSTADE-ZEMST

Zondag 8 december 2019 Tap: Heren B
09u30 VOLMAR EKEREN C - Meisjes U11 B Ekeren Kon Atheneum
10u00 VST LIONS B - Meisjes U11 A (bc) Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
11u00 Jongens U13 - SVEKA Schoten A
12u00 BVMV VOLLEY NK D - Jongens U11 C Vosselaar Sporthal Diepvenneke
13u00 VST LIONS A  -Meisjes U13 A Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
13u00 VST LIONS D - DAMES H Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
15u00 DAMES A  - LUBBEEK-LEUVEN A
16u00 AMIGOS D - DAMES E Zoersel Van Pelt Arena
18u00 BVMV VOLLEY NK A - Heren A Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

Zaterdag 14 december 2019 Tap: Heren C
12u00 OLMENSE V.C.B - jongens U11 C Olmen Sportschuur
13u00 Meisjes U17 - BVMV VOLLEY NK C
13u00 Meisjes U13 A - BVMV VOLLEY NK A
13u00 BVMV VOLLEY NK I - DAMES F Vosselaar Sporthal Diepvenneke
14u00 WOVO MALLE A - Meisjes U15 Westmalle Gemeentelijke Sporthal
15u00 Jongens U15 - AMIGOS A 
15u00 DAMES E - RIJKEVORSEL A
16u00 BVMV VOLLEY NK C (bc) - Jongens U13 Vlimmeren Sporthal De Pegger
16u00 V.C. KASTERLEE F - DAMES H Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind
17u00 HEREN E - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
17u00 DAMES B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
20u00 SVEKA Schoten A - DAMES C Schoten Sporthal De Zeurt
20u30 HEREN B - VOLLEY BEERSE Heren
20u30 AMIGOS A - DAMES A Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
20u30 V.C. KASTERLEE B - DAMES D Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind

Zondag 15 december 2019 Tap: Heren E
11u00 Meisjes U13 B - AMIGOS D
11u00 Meisjes U11 B - V.C. Zoersel A (bc)
15u00 HEREN C - MENDO BOOISCHOT D
16u00 FH NIJLEN B - HEREN D Nijlen Sporthal 't Zand
18u00 HEREN A  - LENDELEDE A

Zaterdag 21 december 2019 Tap: Ouders U11
13u00 Jongens U11 C - VBC ZANDHOVEN F
15u00 Jongens U13 - VOLLEY BEERSE
15u00 DAMES F - BVMV BEERSE Dames D
16u00 GEEL ZWART WIJNEGEM A - DAMES B Wijnegem Sportcentrum
17u00 HEREN D - VOC SCHRIEK A
17u00 BVMV VOLLEY NK B - DAMES C Vosselaar Sporthal Diepvenneke
17u00 DAMES D - BVMV VOLLEY NK D
18u30 WEGI LILLE B - DAMES E Lille Sporthal Balsakker
20u00 VC BORSBEEK - HEREN C Borsbeek Ter Smissen
20u00 DAMES G - BVMV VOLLEY NK N
20u30 BVMV VOLLEY NK D - HEREN E Merksplas 't Hofeinde

Zondag 22 december 2019 Tap: Heren D
11u00 Meisjes U13 B - WOKA WOMMELGEM B 
11u00 Meisjes U11 A (bc) - VC TESLA LINT D
13u00 VBC ZANDHOVEN A - Meisjes U17 Zandhoven Sporthal Het Veld
13u00 Meisjes U15 - V O L A K VORSELAAR B 
13u00 AMIGOS B - Meisjes U13 A Zoersel Sporthal Pierenbos
14u00 OXACO BVC ANTWERPEN B - Meisjes U11 B Boechout Capenberg Oxaco Center
15u30 MENDO BOOISCHOT C - HEREN B Sporthal De Lichten, Booischot
17u00 WEGI LILLE - Jongens U15 Lille Sporthal Balsakker
18u00 Dames A - Datovoc Tongeren
Zaterdag 11 januari 2020 Tap: Ouders U11
NIEUWJAARSDRINK
13u00 Meisjes U13 B - BVMV VOLLEY NK E
13u00 Jongens U11 C  - V O L A K VORSELAAR
15u00 Jongens U15 - GEEL ZWART WIJNEGEM
15u00 DAMES E - V.C. Zoersel D
15u00 DAMES F - VST LIONS B
16u00 V.C. KASTERLEE E - DAMES G Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind
17u00 HEREN E - VOS SCHILDE
17u00 DAMES B - OXACO BVC ANTWERPEN A
17u00 VC HERENTHOUT - DAMES A Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout
17u00 DAMES H - VBC POWER RAVELS C
18u00 BOVOC BOUWEL - HEREN D Bouwel Sporthal De Molen
18u30 WEGI LILLE A - DAMES C Lille Sporthal Balsakker
20u30 HEREN B - BERG-OP WIJGMAAL

Zondag 12 januari 2020 Tap: Ouders U13 meisjes A
11u00 Meisjes U11 B - WAVOC WAVERSE F
11u00 Meisjes U11 A (bc) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT 
15u00 HEREN A - AMIGOS A
16u00 AMIGOS B - Jongens U13 Zoersel Van Pelt Arena
18u00 HEREN C - M. SIKS BLAASVELD VC B

Zaterdag 18 januari 2020 Tap: Ouders U13 meisjes B
13u00 DAMES B - VOLLEY BEERSE B
13u30 AMIGOS D - Jongens U11 C Zoersel Van Pelt Arena
15u00 DAMES C - W.E.K. LOENHOUT A 
15u00 DAMES F - BVMV VOLLEY NK F
15u30 VOS SCHILDE B - Meisjes U11 A (bc) Schilde Sporthal Vennebos
17u00 HEREN D - OXACO BVC ANTWERPEN B Z
17u00 DAMES D - WEGI LILLE B
18u00 AMIGOS H - DAMES H Zoersel Van Pelt Arena
19u30 BVMV VOLLEY NK D - DAMES E Vosselaar Sporthal Diepvenneke
20u00 DAMES G - WOVO MALLE H
20u30 BVMV VOLLEY NK C - HEREN C Merksplas 't Hofeinde
20u30 SPINLEY DESSEL A - HEREN E Dessel Sportpark Brasel
20u30 FH NIJLEN - HEREN B Sporthal ´t Zand, Nijlen
20u30 DAMES A - CRISTAL ALKEN JEVAL

Zondag 19 januari 2020 Tap: Dames D
12u00 OXACO BVC ANTWERPEN - Jongens U15 Boechout Capenberg Oxaco Center
14u30 BVMV VOLLEY NK E - Meisjes U11 B Vosselaar Sporthal Diepvenneke
18u00 HEREN A - VC DUVEL PUURS

Zaterdag 25 januari 2020 Tap: Ouders U15 jongens
13u00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT (bc) - Jongens U13 Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
13u00 Meisjes U13 B - DOSKO@RISTORNO ESSEN A
13u00 Jongens U11 C - V.C. RETIE D
15u00 Jongens U15 - SPINLEY DESSEL A
15u00 DAMES E - WOVO MALLE C
17u00 BW NIVELLES - HEREN A Salle Omnisports de Baulers
17u00 HEREN E - WOVO MALLE A
17u00 DAMES B - VBC ZANDHOVEN B
17u30 VBC POWER RAVELS B - DAMES F Poppel Sporthal De Vond
19u30 VBC POWER RAVELS E - DAMES G Poppel Sporthal De Vond
20u30 HEREN B - BVMV VOLLEY NK B
20u30 VC GEEL - DAMES A Sporthal De Doelen, Geel
20u30 RIJKEVORSEL A - DAMES D Rijkevorsel Sportcentrum De Valk

Zondag 26 januari 2020 Tap: Ouders U13 jongens
11u00 Meisjes U11 B - W.E.K. LOENHOUT C
11u00 Meisjes U11 A (bc) - WAVOC WAVERSE F
15u00 HEREN C - MOLVOC MOL A
15u00 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - HEREN D Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum
16u00 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A - DAMES C Mortsel Sporthal Den Drab

Zaterdag 1 februari 2020 Tap: Heren D
Zondag 2 februari 2020 Tap: Dames B
14u00 MOLVOC MOL C - Jongens U11 C Mol Sporthal Den Uyt
18u00 HEREN A - TS VILVOORDE

Zaterdag 8 februari 2020 Tap: Ouders U15 meisjes
13u00 Jongens U13 - VOLMAR EKEREN B (bc)
13u00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C - Meisjes U13 B Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
13u30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - Jongens U15 Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum
14u00 GEEL ZWART WIJNEGEM - HEREN E Wijnegem Sportcentrum
14u00 BVMV VOLLEY NK G - Meisjes U11 B Vlimmeren Sporthal De Pegger
15u00 DAMES C - V.C. RETIE B
15u00 DAMES F - AMIGOS G
16u30 VC DUVEL PUURS B - HEREN C Breendonk Gem.Sporthal Vrijhals
17u00 HEREN D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
17u00 DAMES D - AMIGOS D
18u00 MAVOC-MECHELEN B - DAMES B Mechelen Sporthal De Plaon
18u00 BVMV VOLLEY NK F - Jongens U11 C Merksplas 't Hofeinde
18u00 BVMV VOLLEY NK J - DAMES H Merksplas 't Hofeinde (Forfait)
20u00 V.C. KASTERLEE B - DAMES E Kasterlee Gemeentelijke Sporthal Duineneind
20u00 DAMES G - WOVO MALLE G l
20u30 DAMES A - BDO HAASRODE LEUVEN B

Zondag 9 februari 2020 Tap: Dames G
14u30 BVMV VOLLEY NK E - Meisjes U11 A (bc) Vosselaar Sporthal Diepvenneke
17u00 VT MARKE-WEBIS - HEREN A Sporthal Marke

Zaterdag 15 februari 2020
16u00 VC TESLA LINT D - Meisjes U11 A (bc) Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel

Zondag 16 februari 2020
Finale BVB

Vrijdag 21 februari 2020 Tap: Dames A
VIP Heren A
18u00 HEREN A - MENDO BOOISCHOT A

Zaterdag 22 februari 2020 Tap: Ouders U17 meisjes
13u00 Jongens U11 C - MOLVOC MOL C
15u00 Jongens U15 - MENDO BOOISCHOT
15u00 DAMES H - WOVO MALLE F
15u30 VST LIONS A - DAMES C Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
15u30 AMIGOS E - DAMES E Zoersel Van Pelt Arena
16u00 ARVOC D - DAMES G Arendonk Sporthal Okido
17u00 HEREN E - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
17u00 DAMES B - MENDO BOOISCHOT B
17u30 VELTEM-BEISEM - DAMES A Warotzaal Winksele
18u00 ARVOC B - DAMES F Arendonk Sporthal Okido
20u00 VC OLEN A - HEREN D Olen Gemeentelijke Sportzaal
20u00 V.C. KASTERLEE C - DAMES D
20u30 HEREN B - VBC BEVO GEETBETS

Zondag 23 februari 2020 Tap: Dames C
11u00 Meisjes U11 B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT
11u00 Meisjes U11 A (bc) - W.E.K. LOENHOUT C 
11u30 ARVOC (bc) - Jongens U13 Arendonk Sporthal Okido
15u00 HEREN C - VC GEEL B

Zaterdag 29 februari 2020 Tap: Heren B
11u00 FH Nijlen D - Jongens U11 C Nijlen Sporthal 't Zand
12u00 BRAVOC RANST B - Meisjes U13 B Broechem Sporthal Het Loo
13u00 DAMES E - AMIGOS F
13u30 VOS SCHILDE B - Meisjes U11 B Schilde Sporthal Vennebos
14u00 BVMV VOLLEY NK G - Meisjes U11 A (bc) Vlimmeren Sporthal De Pegger
15u00 DAMES C - WOVO MALLE A
15u00 DAMES F - BVMV VOLLEY NK G
15u30 VC DUVEL PUURS A - Jongens U15 Puurs Sport & Evenementenhal De Kollebloem
17u00 HEREN D - MAVOC-MECHELEN A
17u00 DAMES D - BVMV VOLLEY NK E
18u00 SVEKA Schoten A - HEREN E Schoten Sporthal De Zeurt
18u00 VOLLEY WESTERLO A - DAMES B Westerlo Sporthal De Beeltjens
20u00 BVMV VOLLEY NK L - DAMES H Vlimmeren Sporthal De Pegger
20u00 DAMES G - BVMV VOLLEY NK P
20u30 DAMES A - KIVOLA RIEMST Sportcomplex Zoersel

Zondag 1 maart 2020 Tap: Dames E
11u00 Jongens U13 - W.E.K. LOENHOUT B
15u00 HEREN C - AMIGOS C
16u00 OXACO BVC ANTWERPEN - HEREN B Capenberg Oxaco Center, Boechout
17u30 VC FENIKS HAACHT - HEREN A Sportcomplex Den Dijk, Haacht

Zaterdag 7 maart 2020 Tap: Heren C
20u00 HEREN A - GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE

Zondag 8 maart 2020 Tap: Heren E
00u00 Winnaar 1 - Meisjes U19 BVT
00u00 WEGI LILLE - Jongens U15 BVT Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
18u00 BDO HAASRODE LEUVEN B - HEREN B Sportcomplex Haasrode

Zaterdag 14 maart 2020 Tap: Recreatieven
13u00 Jongens U11 C - WEGI LILLE C
15u00 DAMES C - AMIGOS C 
15u00 DAMES F - DE GELMERS B 
16u00 RIJKEVORSEL - Meisjes U13 B Rijkevorsel Sportcentrum De Valk
17u00 HEREN D - MENDO BOOISCHOT E
17u00 DAMES D - AMIGOS E 
17u00 DAMES H - BVMV VOLLEY NK K 
18u00 VST LIONS A - HEREN E Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
18u30 V.C. RETIE A - HEREN C Retie Gemeentelijk Sportcentrum Boesdijkhof
20u00 BDO HAASRODE LEUVEN C - HEREN B Sportcomplex Haasrode
20u00 BVMV VOLLEY NK E - DAMES E Vlimmeren Sporthal De Pegger
20u00 DAMES G - DE GELMERS C
20u30 V.C. RETIE A - DAMES B Retie Gemeentelijk Sportcentrum Boesdijkhof

Zondag 15 maart 2020 Tap: Dames F
10u00 VST LIONS B Meisjes U11 B - Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght
11u00 Jongens U13 - VBC POWER RAVELS
11u00 Meisjes U11 A (bc) - OXACO BVC ANTWERPEN B
15u00 DAMES A - VOLLEY BEERSE Damesl
18u00 HEREN A - AXIS GUIBERTIN

Zaterdag 21 maart 2020 Tap: Ouders U11
12u00 VOLLEY BEERSE A Jongens U11 C - Beerse Sporthal 't Beerke
13u30 VC TESLA LINT D - Meisjes U11 B Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel (zaal B)
15u00 FH NIJLEN A - DAMES B Nijlen Sporthal 't Zand
15u00 Jongens U13 - DOSKO@RISTORNO ESSEN
16u00 BVMV VOLLEY NK - Jongens U15 Merksplas 't Hofeinde
17u00 HEREN D - VC TESLA LINT C
17u00 DAMES D - WOVO MALLE C
18u00 THIMISTER VBC - HEREN A Provinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)
19u00 DE GELMERS A - DAMES C Hoogstraten Klein Seminarie
20u00 VOACH A - HEREN E Mol Lagere School
20u00 V.C. KASTERLEE C - DAMES E
20u00 BVMV BEERSE Dames E - DAMES H Beerse Sporthal 't Beerke
20u30 ARVOC A - HEREN C Arendonk Sporthal Okido
20u30 HEREN B - M. SIKS BLAASVELD

Zondag 22 maart 2020 Tap: Recreatieven
ONTBIJT OP BED
09u30 VOLMAR EKEREN C - Meisjes U11 A (bc) Ekeren Kon Atheneum
14u00 VST LIONS C - Meisjes U13 B Oud Turnhout Gem. Sporthal De Hooght

Zaterdag 28 maart 2020 Tap: Ouders U13 meisjes A
13u00 Meisjes U13 B - VC TESLA LINT B Z
13u00 Jongens U11 C - BVMV VOLLEY NK D 
15u00 Jongens U15 - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
15u00 DAMES E - AMIGOS D 
15u30 SVEKA Schoten A - Jongens U13 Schoten Sporthal De Zeurt
16u00 VBC ZANDHOVEN C - DAMES C Zandhoven Sporthal Het Veld
17u00 HEREN E - VOLLEY BEERSE B 
17u00 DAMES H - VST LIONS D
19u00 DAMES B - AMIGOS B 
19u00 DAMES F - BVMV VOLLEY NK H
20u00 VOLLEY WESTERLO A - HEREN D Westerlo Sporthal De Beeltjens
20u30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST - HEREN B Sporthal Hofstade Heide
20u30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A - DAMES A Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

Zondag 29 maart 2020 Tap: Dames H
11u00 Meisjes U11 B - VOLMAR EKEREN C 
11u00 Meisjes U11 A - (bc) VST LIONS B
15u00 HEREN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
16u00 AMIGOS F - DAMES D Zoersel Van Pelt Arena
18u00 HEREN A - BVMV VOLLEY NK A
18u00 AMIGOS J - DAMES G Zoersel Van Pelt Arena

Zaterdag 4 april 2020 Tap: Ouders U13 meisjes B
Zondag 5 april 2020 Tap: Ouders U13 jongens
18u00 LENDELEDE A - HEREN A Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede

Zaterdag 18 april 2020 Tap: Ouders U15 jongens
13u00 Jongens U13 - BVMV VOLLEY NK C (bc)
13u00 Jongens U11 C - OLMENSE V.C.B
15u00 DAMES C - SVEKA Schoten A
15u00 DAMES F -BVMV VOLLEY NK I
17u00 HEREN D - FH NIJLEN B
17u00 DAMES D - V.C. KASTERLEE B 
17u00 DAMES H - V.C. KASTERLEE F 
18u00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - DAMES B Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
20u00 VOLLEY BEERSE Heren - HEREN B Sporthal ´t Beerke, Beerse
20u30 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A - HEREN E Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
20u30 DAMES A - AMIGOS A
20u30 RIJKEVORSEL A - DAMES E Rijkevorsel Sportcentrum De Valk

Zondag 19 april 2020 Tap: Ouders U15 meisjes
11u00 AMIGOS D - Meisjes U13 B Zoersel Sporthal Pierenbos
11u00 V.C. Zoersel A (bc) - Meisjes U11 B
14u00 MENDO BOOISCHOT - D HEREN C Booischot Sporthal De Lichten
16u00 AMIGOS A - Jongens U15 Zoersel Van Pelt Arena

Vrijdag 24 april 2020
20u30 HEREN C - VC BORSBEEK 

Zaterdag 25 april 2020 Tap: Ouders U17 meisjes
12u00 WOKA WOMMELGEM B - Meisjes U13 B Wommelgem Sportcentrum Brieleke
12u00 VBC ZANDHOVEN F - Jongens U11 C Zandhoven Sporthal Het Veld
13u00 Jongens U15 - WEGI LILLE
13u00 Meisjes U11 B - OXACO BVC ANTWERPEN B
15u00 DAMES C - BVMV VOLLEY NK B 
15u00 DAMES E - WEGI LILLE B
16u00 VOLLEY BEERSE - Jongens U13 Beerse Sporthal 't Beerke
16u30 DATOVOC TONGEREN B - DAMES A Eburons Dome, Tongeren
17u00 HEREN E - BVMV VOLLEY NK D
17u00 DAMES B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
18u00 BVMV BEERSE Dames D - DAMES F Beerse Sporthal 't Beerke
19u00 VOC SCHRIEK A - HEREN D Heist o/d Berg Sporthal De Sporthal
19u30 BVMV VOLLEY NK D - DAMES D Vosselaar Sporthal Diepvenneke
20u00 WOVO MALLE F - DAMES H Westmalle Gemeentelijke Sporthal
20u30 AMIGOS A - HEREN A Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
20u30 HEREN B - MENDO BOOISCHOT C
20u30 BVMV VOLLEY NK N - DAMES G Merksplas 't Hofeinde

1-2-3 mei 2020
FEESTWEEKEND  50 JAAR VC ZOERSEL